ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ,

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ 200-РІЧЧЯ НАШОЇ ШКОЛИ, ЯКЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ 1-2 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ.

Для відповідної організації святкування оргкомітету необхідне підтвердження Вашої участі через реєстраційну анкету. Цю анкету у формі редагованого PDF файлу Ви можете завантажити на свій комп'ютер, заповнити, зберегти і відіслати на електронну адресу школи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. На цю ж адресу можна надіслати фото. Для того, щоб завантажити файл анкети, натисніть на стрілочку ЗАВАНТАЖИТИ в правому кутку PDF переглядача. Електронний підпис ставити необов'язково.

 

Таку ж анкету можна заповнити безпосередньо в школі в секретаря Ірини Величенко.

Для бронювання квитка у Львівську Національну Оперу імені Соломії Крушельницької необхідно чітко підтвердити участь 1.06.2018 р. та вказати свою електронну адресу в анкеті. Після виставлення Національною Оперою в он-лайн-продаж квитків, Вам буде надіслано пароль, з допомогою якого ви зможете придбати квиток через касу театру.

Для бронювання місця у клубі FESTrepublilk Старознесенська, 24-26 теж необхідно чітко підтвердити свою участь 2.06.2018 р. в анкеті. Спосіб придбання квитка буде повідомлено після надходження їх у продаж клубом.

Sunday the 20th. Львівська Школа №8.