Список працівників школи

станом на 20.10.2014 р.

 

п/п

Прізвище, ім’я, побатькові

Фаховий предмет

1

Ерстенюк Михайло Іванович

директор, історія

2

Михайлюк Іванна Мирославівна

завуч, математики

3

Галаник Оксана Іванівна

українська мова

4

Гладун Лідія Анатоліївна

українська мова

5

Шваєвська Оксана Михайлівна

українська мова

6

Карплюк Надія Дмитрівна

українська мова

7

Школик Ганна Богданівна

українська мова

8

Уманець Надія Миколаївна

світова література

9

Ящишинa Наталія Ярославівна

історія

10

Кулик Андрій Михайлович

історія

11

Самотіс Лідія Романівна

математики

12

Бевзюк Антон Андрійович

математики

13

Вишинський Володимир Анатолійович

математики

14

Крашевська Ганна Йосипівна

хімія

15

Полуліх Євгенія Павлівна

фізика

16

Осецька Наталія Ігорівна

фізика

17

Вельгош Олеся Миронівна

біологія

18

Клим Мирослава Володимирівна

завуч, географія

19

Шубер Мар’яна Геннадіївна

географія

20

Лукашів Михайло Іванович

обслуговуюча праця

21

Смішко Любов Олександрівна

обслуговуюча праця

22

Олексенко Володимир Олексійович

«Захист Вітчизни»

23

Олеськевич Віра Володимирівна

фізична культура

24

Якімець Зоряна Мирославівна

фізична культура

25

Магочі Роберт Аттілович

фізична культура

26

Івашків Наталія Пилипівна

музичне мистецтво

27

Кузьмінська Любов Володимирівна

німецька мова

28

Жук Любомир Тадейович

німецька мова

29

Лівша Ярослава Петрівна

німецька мова

30

Яцинич Ольга Петрівна

німецька мова

31

Возничак Ольга Дмитрівна

німецька мова

32

Мамон Гання Яківна

німецька мова

33

Козак Віра Михайлівна

німецька мова

34

Цибко Тетяна Олександрівна

німецька мова

35

Костів Уляна Романівна

німецька мова

36

Колівошко Оксана Михайлівна

німецька мова

37

Лабаз Наталя Любомирівна

німецька мова

38

Бубняк Юлія Михайлівна

німецька мова

39

Стецюк Роксоляна Василівна

німецька мова

40

Байдала Мар’яна Романівна.

німецька мова

41

Гусак Оксана Володимирівна

німецька мова

42

Федорук Надія Констянтинівна

німецька мова

43

Задорожна Наталя Ігорівна

німецька мова

44

Гулянич Соломія Романівна

німецька мова

45

Паламарчук Ольга Станіславівна

англійська мова

46

Петріщева Юлія Геннадіївна

англійська мова

47

Турунова Ольга Юріївна

англійська мова

48

Мазовіта Орися Петрівна

початкові класи

49

Солодка Ольга Станіславівна

початкові класи

50

Соколова Наталя Іванівна

початкові класи

51

Гнат Ірена Вікторівна

початкові класи

52

Чайковська Оксана Богданівна

початкові класи

53

Стахів Марта Ігорівна

початкові класи

54

Гурна Оксана Василівна

початкові класи

55

Левус Марія Дмитрівна

початкові класи

56

Чорна Мирослава Орестівна

психологія

57

Худоногова Галина Геннадіївна

соціальний педагог

58

Підлужна Олена Андріївна

педагог-організатор

60

Гулянич Олена Орестівна

ГПД

61

Рос Галина Андріївна

ГПД

Технічно- обслуговуючий персонал 

Прізпище, ім’я, побатькові

Посада, фах

У школі з

Луцький Іван Іванович

завгосп

17.04.2002

Величенко Ірина Зіновіївна

секретар

01.09.2003

Берковська Тетяна Олегівна

бібліотекар

25.08.1986

Григура Ярослава Станіславівна

прибиральниця

29.01.1992

Василишин Наталя Михайлівна

прибиральниця

06.05.1998

Ісик Ольга Пилипівна

прибиральниця

12.04.2000

Королишин Катерина Людвігівна

прибиральниця

01.04.2011

Шуп’яна Світлана Борисівна

прибиральниця

25.08.2012

Сокирко Олег Олксандрович

сторож

09.08.2007

Банський Iгор Романович

сторож

10.02.2010

Олексів Павло Іванович

сторож

12.11.2012

Лукашів Марія Леонідівна

опалювач

05.01.1980

Кульчицький Руслан Олександрович

робітник

01.09.2010

Безоглюк Неля Іванівна

медсестра

1998

Павлечко Ірина Василівна

завідувач їдальнею

1995

Бойко Галина Іванівна

працівник кухні

2011

 

 

Фотографія 2008 року.

Стоять зліва-направо:

3 ряд- Грицина Стефан Володимирович - вчитель музики

Самардак Наталя Василівна - вчитель християнської етики

Карплюк Надія Дмитрівна - вчитель українськоїх мови та літератури

Шваєвська Оксана Мирославівна - вчитель української мови та літератури

Баранич Наталя Іванівна - вчитель початкових класів

Галаник Оксана Іванівна - вчитель української мови та літератури

Чорна Мирослава Орестівна - психолог

Козачук Галина Михайлівна - вчитель початкових класів

Чайковська Оксана Богданівна - вчитель початкових класів

Кулик Андрій Михайлович - вчитель історії

 

2 ряд- Ящишина Наталя Ярославівна - вчитель історії

Садан Віра Остапівна - вчитель фізики

Мазовіта Орися Петрівна - вчитель початкових класів

Цибко Тетяна Олександрівна - вчитель німецької мови

Лабаз Наталя Любомирівна - вчитель німецької мови

Возничак Ольга Дмитрівна - вчитель німецької мови

Бобровська Ірина Михайліівна - вчитель початкових класів

Колівошко Оксана Михайлівна - вчитель німецької мови

Томах Світлана Василівна - вчитель англійської мови

Солодка Ольга Станіславівна - вчитель початкових класів

Готра Марта Ігорівна - вчитель початкових класів

 

1 ряд- вчитель німецької мови

Мамон Ганна Яківна - вчитель німецької мови

Козак Віра Михайлівна - вчитель німецької мови

Смішко Любов Олександрівна - вчитель обслуговуючої праці

Крашевська Ганна Йосипівна - вчитель хімії

Кіх Дрія Богданівна - вчитель математики

Задорожна Наталя Ігорівна - вчитель німецької мови

Самотіс Ліда Романівна - вчитель математики інформатики

Худоногова Галина Геннадіївна - вчитель географії

Вельгош Олеся Миронівна - вчитель біології

 

Сидять:

Олексенко Володимир Олексійович - вчитель предмету "Захист Вітчизни"

Лівша Ярослава Петрівна - вчитель німецької мови

Клим Мирослава Володимирівна - вчитель географії, заступник директора з виховної роботи

Михайлюк Іванна Мирославівна - вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи

Ерстенюк Михайло Іванович - вчитель історії, директор

Репчинська Неля Семенівна - вчитель математики

Затурська Емілія Теофілівна - вчитель української мови та літератури

Чугуєвець Галина Львівна - вчитель початкових класів

Лукашів Михайло Іванович - вчитель трудового навчання

 

Вчителі, які не змогли бути на загальній фотографії:

Кузьмінська Любов Володимирівна - вчитель німецької мови, заступник директора з навчально-виховної роботи

Гладун Лідія Анатолівна - вчитель української мови та літератури

Уманець Надія Миколаївна -вчитель зарубіжної літератури

Швіай Роксоляна Іванівна - вчитель фізики

Шубер Мар'яна Геннадіївна - вчитель географії

Жук Любомир Тадейович - вчитель німецької мови

Мельник Наталя Євгенівна - вчитель німецької мови

Костів Уляна Романівна - вчитель німецької мови

Зайдль-Баар Берта-Францишка - вчитель німецької мови

Пастух Марта Василівна - вчитель німецької мови

Гринчук Христина Романівна - вчитель німецької мови

Бубняк Юлія Михайлівна - вчитель німецької мови

Петріщева Юлія Геннадіївна - вчитель англійської мови

Гурна Оксана Василівна - вчитель початкових класів

Школик Анна Богданівна - вчитель української мови та літератури

Лукашів Мар'яна Михайлівна - вчитель обслуговуючої праці

Лещенко Світлана Ігорівна - вчитель англійської мови

Сидор Осана Ярославівна - вчитель німецької мови

Паламарчук Ольга Станіславівна - вчитель англійської мови

Паращич Ольга Іванівна - вчитель німецької мови

Лиса Олена Вікторівна - вчтитель німецької мови

Турунова Олена Юріївна - вчитель німецької мови

 

Today 22

Yesterday 18

Week 40

Month 751

All 27228

Currently are 9 guests and no members online

Tuesday the 26th. Львівська Школа №8.